Siber Güvenlik

Hatay merkezli Siber Güvenlik firmasının web site arayüzü Limon Creatif tarafından yenilendi. Tüm çalışma sürecinde firma yetkililerin talepleri doğrultusunda hizmetlerin ön plana çıktığı ve kullanıcıların kısa sürede destek alabileceği bir tasarım hazırlandı. Güvenlik firması için uygun renk tonları ile harmanladığımız tasarım sonrası siteyi hazırladık.

Dijital Pazarlama 

Siber Güvenlik yenilenen web sitesi ile dijital medya reklamlarında da Limon Creatif ailesini tercih etti. Google, Facebook ve İnstagram üzerinde ki reklamların rakip analizleri doğrultusunda optimize ederek daha uygun bütçe ile daha fazla müşteriye ulaşmak için çalışmalar gerçekleştirdik.

Sosyal Medya Yönetimi

Geçmiş paylaşımlarda standart telefon kameraları ile çekilen görseller ile çalışmalar yapan firma için sıfırdan paylaşımlar belirli standarta oturtularak yeniden düzenlendi. Daha profesyonel bir görüntü ortaya çıkarmak adına renk uyumu kurumsa kimlik ile bütünleştirildi.

Video ve animasyonlar ile paylaşımların daha fazla dikkat çekmesi ve paylaşılması sağlandı ayrıca takipçi kitlesi analiz edilerek reklam kampanyaları yönetildi.